KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12286287
nr 1228 6287
Michael Shevarjov
(f. 1958), Ryssland
Akvarell, Stilleben, Signerad. Motivet: 75x53 cm
Michael Shevarjov, rysk bildkonstnär född 1958.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 14 januari 2019
kl 18:50:47
11/1 12:23:56